×

Organizator

Kampania społeczna #OtwórzSerceNaNerki realizowana jest pod patronatem Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej. Szczególnie zależy nam na wzbudzaniu świadomości odnośnie roli nerek w życiu każdego z nas oraz wpływu codziennych decyzji i nawyków na ich kondycje.

Kim jesteśmy?

Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej (PTMR) zostało utworzone w roku 1999. Towarzystwo jest organizacją interdyscyplinarną, zrzeszającą wszystkich zainteresowanych medycyną rodzinną, przede wszystkim lekarzy specjalistów medycyny rodzinnej. PTMR zajmuje się rozpowszechnianiem najnowszych osiągnięć naukowych w zakresie medycyny rodzinnej, umożliwia wymiany doświadczeń i informacji, oraz służy jako płaszczyzna współpracy lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej ze specjalistami różnych dyscyplin medycznych.

Aby budować świadomość i wiedzę w obszarze przewlekłej choroby nerek, Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej wystąpiło z ideą stworzenia koalicji specjalistów różnych dziedzin medycyny, z szeroką reprezentacją ekspertów z obszaru nefrologii, a także zdrowia publicznego i medycyny rodzinnej. Celem koalicji jest budowanie świadomości i promowanie wiedzy na temat przewlekłej choroby nerek, jej profilaktyki oraz wczesnej diagnostyki.

Poznaj członków koalicji

Materiały dla mediów

W tej sekcji sukcesywnie będziemy udostępniać materiały promocyjne kampanii #OtwórzSerceNaNerki, do bezpłatnego i legalnego wykorzystania w celu promowania kampanii społecznej.

Materiały graficzne

Logotyp kampanii Otwórz Serce Na Nerki (pobierz)

Kontakt

Z uwagi na charakter kampanii oraz jej ogólnopolski zasięg, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

Podmiot odpowiedzialny

Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej
ul. Syrokomli 1, 51-141 Wrocław
NIP:  8951683876

Administrator danych osobowych

W związku z prowadzoną kampanią społeczną, Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej nie wyznaczyło administratora danych osobowych. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych zostawionych w formularzu znajduje się w naszej polityce prywatności.

Wyślij wiadomość

POSZERZ ZASIĘG AKCJI

Udostępnij w swojej sieci